دوربین مداربسته استارلایت چیست

دوربین مداربسته استارلایت چیست :

در اینجا ، ما جامع ترین و برجسته ترین دیدگاه در مورد دوربین های مداربسته نور ستارگان را از یک مهندس ارشد سخت افزار ، که بیش از 20 سال در این صنعت فعالیت داشته و همه دانستنیهای دوربین های نور ستاره را می داند ، با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

 

 

ظهور دوربین های Starlight انقلابی در تجهیزات نظارت تصویری است که به شما امکان می دهد تصاویر تمام رنگی را در شب دریافت کنید. در این حالت ، دوربین تصویری کاملاً واضح را تولید می کند. دوربین به حالت سیاه و سفید نمی رود ودر شب رنگی نمایش میدهد.

برای یک مصرف کننده عادی ، درک نور ستاره می تواند واژه ای کاملا گیج کننده باشد. دوربین Starlight چیست؟ چگونه کار می کند و چه تفاوتی با دوربین های دید در شب مادون قرمز دارد؟

ما سعی خواهیم کرد این نکات و اینکه چگونه می توانند برای شما مفید باشند را روشن کنیم.

دوربین های Starlight چیست ؟؟

دوربین های Starlight دوربین هایی هستند که دارای سنسورهای خاصی هستند که در شرایط کم نور ، دید در شب را بهبود می بخشند. این می تواند چیزهایی را ببیند که چشم های برهنه ما نمی توانند ببینند. وقتی سطح نور به زیر 20 لوکس می رسد ، چشم انسان نمی تواند چیزها را تشخیص دهد. دوربین های Starlight به دلیل حساسیت استثنایی سنسور نور ستاره ، تصویر واضح تری حتی در 0 لوکس ارائه می دهند.

دوربین های دید در شب Starlight چگونه کار می کنند؟

دوربین های Starlight بر روی آخرین فن آوری سنسور کار می کنند که دارای کیفیت سرکوب پیشرفته نویز است و باعث دید واضح تر در شب می شود.

این سنسورهای Starlight بزرگتر از سنسورهای دوربین مداربسته سنتی هستند و دیافراگم بیشتری دارند و سرعت شاتر را کاهش می دهند. این باعث می شود نور بیشتری به سنسور برسد ، بنابراین تصاویر کاملاً رنگی استثنایی را در شرایط تاریک فراهم می کند. این برای تشخیص چهره های انسانی و پلاک های شماره خودرو کافی است ، حتی زمانی که چشم انسان قادر به دیدن آن نیست.

    

 

دید در شب رنگی در مقابل دید در شب سیاه و سفید :

دوربین های Starlight می توانند دید رنگی در شب و سیاه و سفید را ارائه دهند. وقتی شرایط نوری بدتر می شود یا اگر خیلی تاریک باشد ، این دوربین های ستاره دار می توانند به Black & White Night Vision تغییر کنند. این تصاویر سیاه و سفید از صحنه های تاریک به دلیل سنسورهای بسیار حساسی که دارند ، در مقایسه با دوربین مداربسته استاندارد بسیار واضح هستند.

دوربین های Starlight همیشه بهترین سناریو ، سفید یا رنگ را بر اساس سناریوی نور انتخاب می کنند. این را می توان به صورت دستی نیز انتخاب کرد.

چه تفاوتی بین IR و Starlight Night Vision وجود دارد :

سیستم های نظارت بر Starlight از نظر وضوح و کیفیت تصاویر در شرایط کم نور یا بدون نور ، توانایی دید در شب بهتری نسبت به دوربین های مداربسته مبتنی بر IR دارند.

در مواردی که دوربین IR based برای کار باید در طول شب چراغ های LED مادون قرمز خود را روشن کند ، دوربین های Starlight به لطف حسگرهای پیشرفته خود می توانند از نور طبیعی برای تولید کیفیت تصویر برتر نهایت استفاده را ببرند.
 چرا به جای دوربین های مادون قرمز ، دوربین Starlight را انتخاب کنید :

شماره1 دوربین های امنیتی Starlight وضوح بهتری دارند.

همانطور که قبلاً اشاره شد ، دوربینهای نور ستاره دارای حسگرهای بسیار حساس و لنزهای خاصی هستند که نویدبخش استثنایی و با وضوح تصویر دید در شب هستند.

این بدان معناست که شما قادر خواهید بود چهره افراد را شناسایی کرده و حتی در شرایط نوری کم یا بدون نور ، در صورت عدم موفقیت در شناسایی سایر جزئیات ، سایر صفحات پلاک را مشاهده کنید.

شماره 2 دوربین های IP Starlight می توانند موارد بیشتری را مشاهده کنند.

در مقایسه با دوربین مداربسته مبتنی بر IR که برای تولید یک تصویر به انعکاس LED های مادون قرمز متکی است ، دوربین نور ستاره از نور طبیعی ناشی از منابع دیگر استفاده می کند. از آنجا که هیچ وابستگی به LED های InfraRed وجود ندارد ، دوربین های ستاره دار می توانند بیشتر مانند افرادی که در آن طرف خیابان و تابلوی تبلیغاتی ساختمان های دوردست هستند ، بیشتر ببینند.
 کجا باید از دوربین های مداربسته Starlight استفاده کنید:

با پیشرفت چشمگیر در دید در شب ، دوربین های امنیتی نور ستاره می توانند در موقعیت های گسترده مانند نظارت بر خانه  ، هتل ، نظارت بر پارکینگ و غیره استفاده شوند.

حتی دوربین های نور ستارگان وجود دارد که استاندارد استفاده از تحقیقات جغرافیایی نظامی و ملی را دارند.

این دوربین ها مزایای بیشتری برای دید در شب گسترده خود در زمینه های آزاد دارند ، از جمله حیاط پشتی ، حیاط جلویی ، سالن اجتماعات ، خیابان ، فرودگاه ، بزرگراه ها و نظارت بر جاذبه های گردشگری.

دوربین مداربسته دیاکو :
با توجه به تجربیات عملی این شرکت در زمینه ی دوربین های مداربسته میتوان دیاکو را دوربینی با کیفیت و ماندگاری تصویری بالا و قیمتی مقرون به صرفه دانست که توانسته در پروژه های انجام شده رضایت بالای مشتریان را جلب نماید.
کلیه حقوق این سایت متعلق به ارتباط سازان ایساتیس می باشد