نصب دوربین مداربسته در سوپرمارکت

نصب دوربین مداربسته در سوپرمارکت :

حتی اگر بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی اکنون یک دوربین امنیتی نصب کرده اند ، هنوز هم برخی از مالکان آن را ندارند. این معمولاً به دلیل هزینه زیاد است یا تجربه کافی برای استفاده از آنها را ندارند.

در اینجا 10 دلیل برای نصب دوربین مدار بسته در فروشگاه خرده فروشی خود آورده شده است:
دلایل نصب دوربین مداربسته در فروشگاه خرده فروشی
1) پیشگیری از ضرر

یکی از مزایای اصلی دستگاه های امنیتی فروشگاه خرده فروشی ، جلوگیری از ضرر و زیان فروشگاه های خرده فروشی است. سرقت و کوچک شدن موجودی کالا یکی از نگرانی های اصلی صاحبان فروشگاه های خرده فروشی است. یک سیستم دوربین امنیتی به کاهش انبار کالا و تأثیر منفی مالی آن بر تجارت شما کمک خواهد کرد.

قرار دادن دوربین امنیتی در فروشگاه های مواد غذایی و بازار خرده فروشی راهی عالی برای پیشگیری از سرقت خرده فروشی است. اگر کسانی که قصد سرقت از فروشگاه شما را دارند (مغازه های ویژه ، سوپرمارکت ها ، داروخانه ها ، تخفیف ها ، فروشگاه های رفاهی و فروشگاه های ثروتمند) دوربین امنیتی را مشاهده کنند ، تمایل آنها به سرقت مغازه بسیار کمتر خواهد بود. (بسیاری از فروشگاه ها سیاست های دزدگیری در مغازه های خود را دارند.) اگر سارقی اقدام به سرقت موجودی کالاهای شما کند ، فیلم هایی از دزد را در اختیار خواهید داشت. این تصاویر توسط کارمندان امنیتی شما کنترل می شود ، آنها می توانند در جلوگیری از سارق اقدامات سریع انجام دهند. علاوه بر این ، اگر سارق در صحنه گیر نیفتد ، می توان از فیلم برای شناسایی سارق استفاده کرد تا تحت پیگرد قانونی قرار گیرد.

2) امنیت دوربین مداربسته نظارت دائمی 24 ساعته دارد

با یک دوربین IP امنیتی ، حتی در صورت عدم نظارت دائمی (نظارت شبانه روزی) می توانید از آن استفاده کنید. این به این معنی است که فروشگاه شما حتی پس از تعطیل شدن و هنگامی که کیلومترها دور هستید ، تحت نظارت قرار خواهد گرفت. خرده فروشی ها اغلب پس از ساعت کاری توسط سارقان هدف قرار می گیرند ، زیرا سارقان غالباً تصور می کنند احتمال گرفتار شدن کمتر است. با دوربین های امنیتی دید در شب ، حتی در تاریکی هوا نیز به طور مداوم از فروشگاه خود نظارت خواهید داشت. در صورت کشف فعالیت مجرمانه ، مقامات مطلع می شوند و آنها می توانند اقدامی انجام دهند.
3) امنیت دوربین مدار بسته یکپارچگی و عملکرد را افزایش می دهد

سرقت داخلی یکی دیگر از نگرانی های مهم است که می تواند موفقیت فروشگاه خرده فروشی شما را بسیار تحت تأثیر قرار دهد. آمار نشان می دهد که سرقت کارمندان 35٪ از موجودی کالا در سال  را کاهش می دهد. حتی اگر بیشترین بررسی های پیشینه کارمندان را انجام دهید و آنها هیچ فعالیت مجرمانه ای را نشان ندهند ، ممکن است این احتمال وجود داشته باشد که کارمندان شما از محل کار شما سرقت کنند . وجود دوربین های نظارت تصویری از سرقت داخلی جلوگیری می کند و از سرقت کارمندان از فروشگاه شما جلوگیری می کند. دوربین های امنیتی همچنین می توانند شواهد تصویری و بصری مربوط به کارمندان را که ممکن است از فروشگاه شما سرقت کنند ، ثبت کنند.

) امنیت خرده فروشی می تواند عملکرد و خدمات به مشتری را افزایش دهد.

یک دوربین امنیتی نه تنها به جلوگیری از سرقت کمک می کند ، بلکه می تواند به بهبود خدمات مشتری نیز کمک کند. اطمینان از شاد بودن مشتریان و داشتن تجربه ای لذت بخش خرید مهمترین عامل موفقیت خرده فروشی است. با دوربین های امنیتی ، کارمندان خود را کنترل می کنید تا اطمینان حاصل کنند که آنها خدمات کافی را به مشتریان شما ارائه می دهند. در صورت مشاهده اقدامات نامناسب در رابطه با خدمات مشتری ، می توانید برای آموزش یا حتی خاتمه دادن به کارمندی اقدام کنید. علاوه بر این ، در صورت شکایت مشتری از خدمات ، می توانید از فیلم هایی که دوربین های امنیتی ضبط کرده اند برای ارزیابی ادعا استفاده کنید.
5) می تواند کارکنان و مدیریت را بهبود بخشد

همچنین می توانید از دوربین های امنیتی خود استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که مرکز خرده فروشی شما کارامد است. تصاویری که دوربین های شما از آن استفاده می کنند ، روند فعالیت مشتری را نشان می دهد. با تعیین دقیق زمان بالا بودن حجم مشتری ، می توانید به اندازه کافی کارمند استخدام کنید تا اطمینان حاصل شود که از همه نیازها مراقبت می شود. به همین ترتیب ، شما همچنین می توانید زمان کم بودن مشتری را مشخص کنید ، به این معنی که می توانید میزان کارکنان خود را کاهش دهید ، در صورت عدم نیاز به کمک به کارگران ، حقوق آنها را کاهش دهید. از نظر مدیریت ، این می تواند به شما کمک کند که فروش خوبی داشته باشید.

        

دانستن چگونگی قرار دادن صحیح دوربین مداربسته در فروشگاه بسیار مهم است. قرار دادن دوربین های مداربسته در موقعیت و مناطق نادرست برابر با نداشتن آنهاست. نصب کنندگان حرفه ای دوربین مداربسته باید بتوانند در مورد بهترین روش برای قرار دادن دوربین های مداربسته به مشتریان خود مشاوره دهند. به همین دلیل است که کار نصب دوربین مداربسته باید به متخصصانی داده شود که می دانند چگونه این کار را به بهترین وجه انجام دهند.
6) تمام ورودی ها را بپوشانید

این مهم است که تمام ورودی ها را بپوشاند زیرا بیشتر اوقات متجاوزان با استفاده از ورودی ها به فروشگاه شما دسترسی پیدا می کنند. دوربین ها در قسمت های ورودی باید در طرفین قرار بگیرند و درست در مقابل درب قرار ندارند تا اطمینان حاصل شود که شخصی که به در دسترسی دارد دید شما را مسدود نمی کند. برای افزایش مناطق دید خود ، از دوربین های خارجی برای پشتیبان گیری از نمای ورودی ها استفاده کنید. این اطمینان می دهد که نمای شما به ورودی شما به حداکثر رسیده و در صورت مسدود شدن دوربین های ورودی ، دوربین های خارجی مکمل می شوند. همچنین سعی کنید دوربینی تهیه کنید که از پوشش زاویه خوبی برخوردار باشد.
7) حداکثر مسافت را با دوربین های بیرونی طی کنید

قدرت دوربین های خارجی به فاصله طی شده بستگی دارد. آنها بسته به اندازه محوطه یا حیاط شما مناطق و محیط های مختلفی را پوشش می دهند. به عنوان مثال اگر مسیر راه شما 40 فوت باشد ، دوربینی با پوشش 25 فوت مفید نخواهد بود زیرا شما قادر نخواهید بود تا کل قسمت را تا دروازه ببینید. دوربین های مادون قرمز برای دوربین های بیرونی توصیه می شوند زیرا از قدرت بیشتری برخوردار هستند و منبع نور مستقل خود را دارند.

مناطق خارج از فروشگاه خود را که دارای اشیای قیمتی هستند به یاد داشته باشید و دوربین هایی را برای نظارت بر آن مناطق قرار دهید. یک مثال خوب تهویه هوا در فضای باز است. این یک ارزش است که برای سارقانی که به دنبال سیم مسی هستند جذاب است. قرار دادن یک دوربین زره پوش برای پوشاندن این قسمت از فروشگاه و همچنین پوشاندن مناطق بوته ای اطراف پنجره ها را در نظر بگیرید. بیشتر فروشگاه ها تمایل به داشتن باغچه های گل کوچک در اطراف پنجره ها دارند. سارقان از درختچه ها و بوته ها به عنوان مخفیگاه خود استفاده می کنند. راه حل قرار دادن دوربین در اطراف این مناطق برای نظارت و مشاهده منطقه در صورت بروز هرگونه مشکل است. قبل از قرار دادن دوربین های خارجی ، مناطقی را که می خواهید ببینید و مناطق مستعد برای افراد متجاوز را در نظر بگیرید.

8) حداکثر فاصله را با دوربین های بیرونی طی کنید

دوربین های داخلی علاوه بر موارد بسیار خوبی به امنیت فروشگاه نیز کمک می کنند. اکثر دوربین های داخلی دارای تراشه حافظه هستند که به شما امکان می دهد فعالیتهایی را که در زمان غیبت انجام شده مشاهده کنید. فضای ذخیره سازی به یک دوربین شخصی بستگی دارد بنابراین ممکن است از یک دوربین به دوربین دیگر متفاوت باشد. دوربین های داخلی دیگر گزینه ای را برای مشاهده فعالیت های انجام شده از طریق اینترنت به شما ارائه می دهند. این بدان معناست که شما می توانید از هر مکان و با دسترسی به اینترنت آنچه در اطراف شما می گذرد را تماشا کنید.

                     

9) موقعیت یابی دوربین ها

بسیاری از افراد ترجیح می دهند دوربین خود را پنهان کنند و در نظر داشتن خرابکاری امری عادی است و افراد ممکن است سعی کنند از دوربین خلاص شوند. پیشرفت تکنولوژی امکان یافتن دوربین هایی را پیدا کرده است که به راحتی در زیر سوراخ های سقف قرار بگیرند و دیدن آنها را برای هر کسی غیر ممکن می کند. وقتی دوربین به خوبی از دید سارقان و سارقین پنهان است ، مردم همیشه احساس امنیت می کنند.

موقعیت یابی برای دوربین های مداربسته مهم است زیرا جدا از اینکه قابل شناسایی نیستند ، در برابر عناصر سخت هوا نیز در امان هستند. به عنوان مثال دوربین ها باید به خوبی از باران و نور خورشید محافظت شوند. اینها عوامل خارجی هستند که احتمالاً در کار طبیعی دوربینها تداخل ایجاد می کنند.

کابل کشی یکی دیگر از جنبه های دوربین های مدار بسته است که بسیار تحت تأثیر موقعیت قرار می گیرد. دوربین هایی که به خوبی بین دیوارها و سقف پنهان شده اند ، امکان کابل کشی آسان را فراهم می کنند. کابل کشی که به خوبی پنهان باشد همچنین امنیت فروشگاه شما را تقویت می کند. این به این دلیل است که تداخل در سیستم کابل کشی ، عملکرد دوربین ها را به خطر می اندازد.
10) روشنایی

برای کارایی کارآمد دوربین های مداربسته باید نور مناسب وجود داشته باشد در غیر این صورت نمی توانید چیزی را مشاهده کنید. دوربین ها باید در مناطقی قرار بگیرند که از نور کافی برخوردار باشند تا دید واضح داشته باشند. دوربین هایی که دارای نور مادون قرمز هستند برای دیدن نیازی به نور ندارند بنابراین باید نوع دوربینی را که برای فروشگاه خود نیاز دارید در نظر بگیرید. دوربین های مادون قرمز را برای مناطق تاریک در نظر بگیرید زیرا نیازی به نور ندارند و دوربین های معمولی را برای مناطقی که نور کافی دارند در نظر بگیرید زیرا برای عملکرد خوب آنها به نور نیاز دارند.

قرار دادن دوربین وظیفه ای نیست که توسط هر کسی انجام شود. افراد حرفه ای باید خانه شما را ارزیابی کنند تا منطقه خاصی را که دوربین در آن قرار می گیرد تعیین کنند. افرادی که در دوربین های مداربسته آموزش دیده و با تجربه هستند ، در موقعیتی هستند که می توانند خانه شما را ارزیابی کنند ، توصیه هایی را ارائه دهند و محل قرارگیری دوربین ها را در مناطق مختلف تعیین کنند. قرار دادن دوربین ها به روش صحیح در بهبود کارایی سیستم امنیت خانه شما مفید است

درباره ما

یک صاحب فروشگاه یا کاربر ​​قطعاً فاقد تخصص فنی لازم برای شناسایی صحیح و انتخاب کابل دوربین مداربسته مناسب است. در نتیجه ، مداخله یک شرکت مشاوره که قادر است مشتریان را در تصمیم گیری صحیح راهنمایی کند ، به هر حال لازم است. ما در این باره میتوانیم به راحتی و به درستی شما را راهنمایی دهیم .

با ما همراه باشید...

 

 

 

دوربین مداربسته دیاکو :
با توجه به تجربیات عملی این شرکت در زمینه ی دوربین های مداربسته میتوان دیاکو را دوربینی با کیفیت و ماندگاری تصویری بالا و قیمتی مقرون به صرفه دانست که توانسته در پروژه های انجام شده رضایت بالای مشتریان را جلب نماید.
کلیه حقوق این سایت متعلق به ارتباط سازان ایساتیس می باشد