مدت زمان ضبط دوربین مداربسته چقدر است؟

مدت زمان ضبط دوربین مداربسته چقدر است؟ :

"چه مدت دوربین های امنیتی ضبط می کنند" یکی از سوالات متداول شما است که ممکن است بخواهید ، زمانی که قصد خرید یک سیستم دوربین امنیتی را دارید ، یا فقط در مورد دوره ضبط دوربین های مدار بسته نصب شده کنجکاو هستید.

می توانید فرمول آسان زیر را بررسی کنید تا ببینید آیا فضای ذخیره سازی یک دوربین امنیتی یا سیستم می تواند نیازهای شما را برآورده کند یا خیر ، و نکات مهم و پاسخ به داغ ترین سوالات در مورد "دوربین های مداربسته تا چه حد می توانند ضبط نمایند" را دریافت کنید.

آنچه می خواهید مستقیماً بررسی کنید:
شماره 1 فرمول زمان ضبط دوربین امنیتی CCTV
شماره 2 ”سوابق دوربین های امنیتی” سوالات متداول

 

شماره 1 دوربین امنیتی خانگی و مشاغل چه مدت ضبط می کند: فرمول دقیق برای شما

وقتی میخواهید محاسبه کنید که چند روز یا چند ساعت یک دوربین امنیتی می تواند ضبط کند ، باید متغیرهای زیر را بررسی کنید که ابتدا زمان ضبط دوربین مدار بسته را تعیین می کند:

• وضوح: هرچه رزولیشن بالاتر باشد ، دوربین های امنیتی مدت زمان کمتری را ضبط می کنند.

• فشرده سازی: فشرده سازی فیلم اندازه فیلم اصلی را کاهش می دهد و زمان ضبط دوربین امنیتی طولانی تری را ارائه می دهد.

• میزان بیت: نرخ بیت بالاتر مدت ضبط دوربین کمتری را برای دوربین مداربسته فراهم می کند.

• تعداد دوربین ها: دوربین های بیشتری به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارند ، بنابراین زمان ضبط فیلم را کاهش می دهید.

• فضای ذخیره سازی: فضای ذخیره سازی بزرگتر معمولاً مدت زمان بیشتری را برای ضبط فیلم دوربین مداربسته فراهم می کند.

ما از طریق آزمایشات دقیق تیم خود فرمول زیر را جمع بندی کردیم تا به شما کمک کند محاسبه کنید که دوربین های امنیتی چه مدت می توانند ضبط کنند ، بنابراین می توانید تأیید کنید که آیا یک دوربین امنیتی یا سیستم دارای فضای ذخیره سازی پردازنده می تواند نیاز شما برای ذخیره سازی فیلم را برآورده کند.

برای ضبط فیلم در HDD از سیستم دوربین امنیتی NVR / DVR:

روزهای ضبط = (فضای ذخیره سازی (GB) * 10242 * 8) / (نرخ بیت (kb / s) * 3600 * 24 * دوربین)

برای ضبط فیلم ها در کارت SD دوربین IP مستقل:

ساعت ضبط = فضای ذخیره سازی (گیگابایت) * 10242 * 8 / میزان بیت (kb / s) / 3600

بیایید از سیستم دوربین امنیتی Reolink RLK8-410B4 (با 4 دوربین و HDD داخلی 2 ترابایت در NVR) و دوربین IP مستقل RLC-410W با اسلات کارت SD به عنوان مثال استفاده کنیم تا به شما نشان دهیم دوربین های مداربسته چه مدت می توانند ضبط کنند ، و چه مدت می توانید با 1 ترابایت ضبط کنید.

            

مبانی سیستم امنیتی RLK8-410B4 Reolink:

• 2 ترابایت HDD برای ضبط فیلم = 2048 گیگابایت
• 4 دوربین IP PoE
• میزان بیت برای دوربین های IP: 8192 kb / s (برای وضوح بالا 5MP)

متغیرها را وارد فرمول کنید ، و می توانید ببینید که سیستم دوربین امنیتی چه مدت می تواند ضبط کند.

روزهای ضبط = (فضای ذخیره سازی (GB) * 10242 * 8) / (میزان بیت (kb / s) * 3600 * 24 * دوربین)

روز ضبط = (2048 GB * 10242 * 8) / (8192 (kb / s) * 3600 * 24 * 4) = 6 روز

همچنین می توانید فرمول مصرف فضای ذخیره سازی دوربین مداربسته را در اینجا بررسی کنید >>

این بدان معناست که با وجود 2 ترابایت HDD داخلی در NVR ، این سیستم می تواند 4 دوربین را که به مدت 6 روز با ضبط 24/7 در 5MP Super HD پشتیبانی می کنند را پشتیبانی کند.

اگر سوالات مشابهی مانند "متوسط ​​دوربین امنیتی چه مدت فیلم را ذخیره می کند یا فیلم دوربین امنیتی چه مدت نگهداری می شود" ، دارید امیدوارم که پاسخ را در اینجا دریافت کرده باشید.

اگر می خواهید زمان ضبط این سیستم دوربین امنیتی مداربسته را افزایش دهید ، می توانید میزان بیت جریان پخش فیلم را کم کنید یا ضبط تشخیص حرکت را امتحان کنید ، که ضبط تصاویر فقط در صورت وقوع حرکت شروع می شود.

اگر به ضبط فیلم های مداوم با وضوح بالا پایبند هستید ، می توانید یک درایو دیسک سخت خارجی را از طریق e-SATA برای فضای ذخیره سازی بیشتر و زمان ضبط طولانی تر (حداکثر 8 ترابایت با حداکثر 4 ترابایت HDD / پورت) نصب کنید.

پس از پر شدن فضای ذخیره سازی ، می توانید فیلم ها را مرور کرده و از اطلاعات مهمی که می خواهید تهیه کنید.

مبانی دوربین مستقل RLC-410W Reolink:

• همراه با اسلات کارت SD. فرض کنید ما یک کارت SD 32 گیگابایتی را به این دوربین وارد می کنیم
• میزان بیت ریت این دوربین: 8192 kb / s (برای 5MP Super HD)

متغیرها را در فرمول قرار دهید ، و می توانید ببینید که این دوربین امنیتی تا چه اندازه می تواند در 5MP Super HD ضبط کند.

ساعت ضبط = فضای ذخیره سازی (گیگابایت) * 10242 * 8 / میزان بیت (kb / s) / 3600

ساعت ضبط = 32 (GB) * 10242 * 8/8192 (kb / s) / 3600 = 9 ساعت

لطفا توجه داشته باشید که دوربین IP مستقل RLC-410W فقط در صورت عدم وجود گزینه های ذخیره سازی فیلم دیگر ، می تواند از ضبط تشخیص حرکت پشتیبانی کند ، این بدان معنی است که این دوربین ضبط تصاویر را فقط در صورت بروز حوادث ناشی از حرکت شروع می کند.

براساس آزمایشات تیم ما ، این دوربین امنیتی WiFi IP می تواند تا 400 رویداد حرکتی را در کارت SD 32 گیگابایتی برای پخش بعدی شما ضبط و ذخیره کند.

قبل از پاک شدن فضای ذخیره سازی کارت SD ، می توانید از فیلم ضبط شده مورد نظر خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

اکنون می توانید تأیید کنید که آیا دوربین یا سیستم امنیتی می تواند نیازهای دوره ضبط فیلم شما را برآورده کند. اما صبر کنید مدت زمان ضبط به این معنی نیست که می توانید هنگام پخش فیلم های ضبط شده ، آنچه را که می خواهید ضبط کنید.

هنگام خرید دوربین و سیستم امنیتی با فضای ذخیره سازی ضبط شده ، باید نکات مهم زیر را بررسی کنید.
نکته مهم 1. اطمینان حاصل کنید که دوربین های امنیتی شما می توانند جزئیات مورد نظر شما را ضبط کنند

اکنون فرض کنید که شما در حال بررسی فیلم های ضبط شده توسط دوربین های امنیتی خود هستید ، اما فقط می توانید تصاویر تار و بدون جزئیات مورد نظر خود را ببینید (مانند پلاک ها ، چهره افراد).

نتیجه این است که هر چقدر فیلم های دوربین مداربسته به عقب بروند ، آنچه را می خواهید ضبط نمی کنید.

بنابراین برای گرفتن آنچه واقعاً می خواهید ، مانند پلاک ها یا چهره ها از فاصله مشخص ، حداقل به دوربین های امنیتی 2 مگاپیکسلی Full HD یا دوربین های مداربسته 4 مگاپیکسلی و حتی 5 مگاپیکسلی با عملکرد بزرگنمایی نوری (برای شناسایی جزئیات اشیا-دور) نیاز دارید.

شما می توانید بررسی کنید که چرا یک دوربین امنیتی 1080p می تواند پلاک و صورت انسان را بخواند.

همچنین RLC-511 را به عنوان مثال در نظر بگیرید. وضوح تصویر 5MP و بزرگنمایی نوری 4X شما را قادر می سازد تا تمام جزئیات مورد نظر خود را ضبط کنید. بنابراین جزئیات مهم فیلم های ضبط شده خود را از دست نخواهید داد.

در صورت وقوع هرگونه جرم (از جمله تخریب ماشین ، آزار و اذیت و غیره) فیلم های پاک شده دوربین امنیتی برای بررسی پرونده بسیار مهم هستند. این یکی از مهمترین دلایلی است که شما باید اطمینان حاصل کنید دوربین های امنیتی شما می توانند جزئیات را ضبط کنند.

در حال حاضر ، ما یک مجموعه دوربین آنالوگ DVR داریم. آنها برای نظارت بسیار کلی خوب عمل می کنند ، اما هیچ عملی برای پلیس فراهم نمی کنند (چهره ها ، پلاک ها را نمی توانند ببینند).

ما می خواهیم تعداد کمی دوربین برای ورودی ها / خروجی ها / بزرگراه ها تهیه کنیم که قادر به ضبط جزئیات با کیفیت بالا مانند پلاک ها و چهره ها (فراتر از یک لکه) باشد.

بنابراین بهتر است در هنگام ضبط تصاویر دوربین مداربسته ، به سراغ دوربین یا سیستم IP با وضوح بالا بروید ، مخصوصاً با بزرگنمایی نوری (برای شناسایی جزئیات دور).
نکته مهم 2. اطمینان حاصل کنید که هنگام ضبط تصاویر دوربین امنیتی ، هیچ گونه از دست دادن فیلم وجود ندارد.

از دست دادن ویدئو به خصوص برای مهمترین کلیپ های ویدیویی واقعاً آسیب زاست.

اگر سرقت در منزل یا سرقت اتومبیل رخ دهد و دوربین های امنیتی شما نتوانند چنین وقایعی را ثبت کنند ، ضبط فیلم چه فایده ای دارد؟

بنابراین اطمینان حاصل کنید که دوربین های امنیتی شما هیچ مشکلی در از دست دادن فیلم یا تاخیر در ضبط ندارند ، خصوصاً برای ضبط تشخیص حرکت.

دوربین های امنیتی Reolink را به عنوان نمونه در نظر بگیرید. این دوربین ها از عملکردهای پیش ضبط (3 ثانیه - 5 ثانیه) و پس از ضبط (15 ثانیه - 1 دقیقه ، بر اساس تنظیمات شخصی شما) پشتیبانی می کنند که قبل از وقوع رویداد حرکت ضبط را شروع می کنند و پس از پایان رویداد حرکت ضبط را ادامه می دهند.

هنگامی که در حال پخش ضبط های تشخیص حرکت هستید ، به جای فقط یک کنش تصادفی ، رویداد حرکت کامل را مشاهده خواهید کرد. قبل از اینکه جسم حرکت کند و بعد از پایان آن ، می توانید ببینید.

هنگام گشت و گذار در تالارهای گفتمان ، متوجه شدیم که برخی از شما کنجکاو هستند که چند روز یا چه مدت دوربین های مداربسته دوربین مدار بسته می توانند ضبط کنند.

بنابراین تصمیم داریم داغترین سوالاتی را که ممکن است درباره ضبط دوربین امنیت عمومی داشته باشید را پاسخ دهیم:

مدت زمان استانداردی که باید ضبط نظارت تصویری در هتل ، بانک ، سوپرمارکت ، فروشگاه ها ، مراکز خرید و غیره نگهداری شود وجود ندارد.

به طور متوسط ​​، فیلم دوربین امنیتی حدود 30 تا 90 روز در هتل ها ، فروشگاه ها یا سوپرمارکت ها و مکان های غیره ذخیره می شود.

بانک ها به طور کلی فیلم های دوربین امنیتی خودپرداز را به مدت 6 ماه مطابق با استاندارد صنعت بانکی نگهداری می کنند. اما ممکن است در بانک های مختلف و کشورهایی که در آنها هستید نیز متفاوت باشد.

شماره 2 ”سوابق دوربین های امنیتی” داغترین سوالات و پاسخهای سریع

ما همیشه سعی می کنیم به تمام سوالات شما در زمینه ضبط دوربین های امنیتی پاسخ دهیم ، بنابراین این قسمت خاص را اینجا قرار می دهیم.
س 1: چگونه می توان فیلم دوربین های امنیتی را از فروشگاه ، سوپرمارکت و غیره تهیه کرد؟

آیا می توانید تصاویر دوربین مداربسته را ببینید؟ چه مدت طول می کشد تا فیلم های نظارتی دریافت شود؟

پاسخ 1: شما حق درخواست تصاویر دوربین مداربسته ای را دارید که مربوط به شما و دارایی شما باشد.

و می توانید ضبط فیلم دوربین امنیتی را از افراد خصوصی ، شرکت ها و مقامات دولتی درخواست کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این فیلم برای بررسی جرم مورد نیاز است ، نه اینکه دوربین برای آزار و اذیت و سایر اهداف غیرقانونی مورد استفاده قرار گرفته باشد. در چنین شرایطی ، فقط پلیس می تواند این کار را انجام دهد.

اگر می خواهید فیلم را بررسی کنید باید از مالک دوربین های امنیتی درخواست کنید. اطلاعات زیر در هنگام ارسال درخواست مورد نیاز است:

• یک تاریخ و زمان مشخص
• اثبات هویت شما
• توصیفی از خودتان
س 2: فروشگاه ها هر چند وقت یک بار دوربین های خود را بررسی می کنند؟

آیا مغازه ها تصاویر دوربین مداربسته خود را از نظر دزد مغازه بررسی می کنند یا فقط در حال حاضر و هرگز پس از آن بررسی نمی کنند؟ آیا دوربین های امنیتی در فروشگاه ها و مغازه ها همیشه روشن هستند؟

پاسخ 2: به طور معمول دوربین های امنیتی در فروشگاه ها ، مغازه ها و سایر مکان های عمومی همیشه برای نظارت تصویری 24 ساعته روشن هستند ، در صورت بروز هر اتفاق غیر عادی.

برخی از فروشگاه ها قبل از پاک شدن فیلم به دلیل کمبود ظرفیت فیلم های دوربین امنیتی را بررسی می کنند. و آنها ممکن است فیلم ها را برای تهیه پشتیبان از اطلاعات وارد کنند.

برخی از مغازه ها ممکن است هر روز تصاویر دوربین های امنیتی را بررسی کنند تا ببینند آیا جابجایی یا جرایمی در مغازه ها صورت گرفته است.

س 3: آیا دوربین های امنیتی مرتباً ضبط می کنند؟

پاسخ 3: اصولاً 3 نوع روش ضبط فیلم دوربین امنیتی وجود دارد:

• ضبط فیلم 24/7
• ضبط برنامه: می توانید فیلم ها را براساس تنظیمات خود ضبط کنید.
• ضبط تشخیص حرکت: دوربین های امنیتی شما فقط در صورت وقایع حرکتی شروع به ضبط می کنند.

اینکه دوربین های امنیتی مرتباً ضبط می کنند یا نه ، توسط تنظیمات شخصی تعیین می شود.
س 4: چگونه می توانم فیلم دوربین امنیتی خود را بدون DVR / NVR ذخیره کنم؟

آیا برای ضبط دوربین های امنیتی به هارد دیسک نیاز دارید؟

پاسخ 4: شما هنوز هم می توانید دوربین های نظارتی را ضبط کنید حتی بدون DVR یا NVR.

اگر می خواهید بدون DVR روی دوربین های امنیتی خود ضبط مداوم داشته باشید ، می توانید فیلم ها را در رایانه خود ضبط کنید (باید کلاینت دوربین امنیتی را همیشه روی رایانه خود روشن نگه دارید) ، یا فیلم را در سرور FTP بارگذاری کنید ، یا همچنین می توانید فیلم های محرک را در کارت SD دوربین های امنیتی مستقل ذخیره کنید.

س 5: آیا می توانم فیلم های دوربین امنیتی را بدون اینترنت ضبط کنم؟

پاسخ 5: بله ، شما می توانید حتی بدون دسترسی به اینترنت فیلم ضبط کنید.

به عنوان مثال ، دوربین ها و NVR سیستم RLK8-410B4 با شبکه اختصاصی آنها ارتباط برقرار می کنند. فیلم های گرفته شده توسط دوربین های امنیتی پس از روشن شدن در HDD NVR ضبط می شوند.

و دوربین های امنیتی با کارت SD حتی بدون WiFi یا اینترنت رویدادهای حرکتی را به کارت حافظه ضبط می کنند ، بنابراین وقایع مهم را از دست نخواهید داد.

 

دوربین مداربسته دیاکو :
با توجه به تجربیات عملی این شرکت در زمینه ی دوربین های مداربسته میتوان دیاکو را دوربینی با کیفیت و ماندگاری تصویری بالا و قیمتی مقرون به صرفه دانست که توانسته در پروژه های انجام شده رضایت بالای مشتریان را جلب نماید.
کلیه حقوق این سایت متعلق به ارتباط سازان ایساتیس می باشد